Kontakt na Avogado

Potřebujete poradit nebo se nezávazně na cokoli

zeptat?

+420 775 676 766

(pondělí – pátek 8:00 – 16:30)

info@avogado.cz

(odpovíme do jednoho pracovního dne)

O Avogadu

Potřebovali jste někdy služby právníka?

 

Pokud ne, jste šťastní lidé. Právník není levný špás. A sehnat dobrého právníka, který má čas, není legrace. Když jde ale do tuhého, každý z nás by rád řekl tu magickou větu „Předám to svému právníkovi“.

A přesně proto jsme vymysleli Avogado. Chceme pomáhat lidem v nepříjemných životních situacích a chránit jejich práva. Obklopili jsme se těmi nejlepšími v oboru, a zprostředkováváme právní služby a poradenství dostupné všem. Chceme, abyste měli méně starostí a lépe se mohli rozhodovat. Kdykoli máte po ruce svého právníka, který s vámi komunikuje vstřícně a lidsky.

Potřebujete ošetřit smlouvu, vyřešit přestupek, komunikovat s pojišťovnou, rozseknout pozůstalost, zjistit, na co vlastně máte ve svém sporu nárok? S námi za zády už Vám nikdo neřekne to otřepané „neznalost neomlouvá“.

S námi si můžete být jistí, protože máte svého právníka!

Naši lidé

Avogado je především o lidech. Tým je vybírán velice pečlivě a tvoří velkou část know-how. Naším přístupem si u klientů budujeme důvěru, jsme otevření a především empatičtí, můžete nám věřit.

Jakub Tomoszek

Spoluzakladatel Avogada, je odpovědný za chod celé společnosti. Neustále přemýšlí nad inovacemi a zlepšení uživatelského zážitku. V minulosti působil v České pojišťovně, kde získal zkušenosti v oblasti náhrady škody.

Silvie Doskočová

Má na starosti péči od klienta. Hlavní prioritou je bezproblémové zajištění komunikace s klienty, vstřícnost a ochota při jednání, radost pomoci všem. Každého klienta přijímá s jedinečností. Ráda čte psychologii, šťastnou jí činí její děti a skvělé zaměstnání.

Ing. Monika Sýkorová

Hlavní činností je péče o klienty, ve které má několikaletou praxi. Snaží se především o proklientský a lidský přístup. Mimo to spolupracuje i s marketingovým týmem, kdy přispívá svou kreativní tvorbou. Ráda s přítelem poznává nová místa a zejména kuchyni.

Ing. Ivana Valová

Projektová manažerka, jejíž cílem je koordinace a dotažení jednotlivých projektů v Avogadu. Řeší nastalé situace ke zvýšení spokojenosti klientů, ale i spolupracovníků. Je absolventkou vysoké školy a na svém místě v Avogadu zrají její pracovní zkušenosti spolu s ním.

Daniela Mrázková

Jsem tady proto, aby vše klapalo. Mám ráda práci v pohodové a přátelské atmosféře, kterou můžeme dále přenášet na klienty. Volný čas věnuji dobrým knihám a památkám, kterých je naše země plná.

Dagmar Obrusniková

Zabývá se řešením případů v oblasti újmy na zdraví a majetku nastalých v běžném občanském životě při dopravních nehodách a pracovních úrazech. K tomu využívá 30letou praxi z České pojišťovny, kde působila na pozici řešení škod.